• Genel Sorular
  • Ucanbilet en son fiyatları nasıl veriyor?
   Amacımız, anlaşmalı havayollarımız ile birlikte sınırlı bir süre için geçerli en indirimli fiyatları sunmak. Fiyatlarımız ve uçuş noktalarımız dinamik olup sürekli yenilendikleri için en güncel fiyatları görebilmeniz açısından sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Böylece her zaman cazip fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizi sadece son dakika fiyatlı biletler için değil, normal uçak, otel ve araba kiralama rezervasyonları için de kullanabilirsiniz. Şayet sizin seyahat planlarınız bizim özel fiyat verdiğimiz dönemden daha ileri bir tarih içinse, o zaman "uçak bileti" butonundan tüm seçenekleri araştırabilirsiniz. Sorularınız için 0 (312) 428 04 00no'lu müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.
  • Aradığımı bulamazsam ne yapmalıyım?
   Ucanbilet'ın sunduğu indirimli ürünler ve fiyatları her gün değişmektedir. Doğal olarak her zaman her ihtiyacınıza cevap veremeyebiliriz. Biz sizler için son dakikada oluşan en cazip fiyatları seçiyor ve bunları sunuyoruz. Şayet sizin gitmek istediğiniz noktaya o tarih için özel fiyatlı bir uçuş göstermiyorsak , bunun nedeni özel fiyatımız olan uçuşlarda boş yer kalmamış olmasıdır. Ancak uçaklarda son dakikada yer açıldığında anında sitemize yansıyor. Bu nedenle sitemizi sık sık ziyaret etmenizi öneririz.
  • Ucanbilet'ın garantisi nedir?
   Ucanbilet.com sitesindeki tüm uçak bilet satışları ve seyahat organizasyonları, A grubu bir seyahat acentası olan Kubaba Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir. Kubaba Turizm, TÜRSAB, IATA, ASTA, JATA üyesidir.
  • Hangi havayolları ile uçacağım?
   Tüm uçuşlarınız Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği, IATA üyesi ulusal havayolu şirketlerinin tarifeli uçuşlarıdır. Sitemizde hiç bir zaman tarifeli olmayan charter seferlerinin yada IATA tarafından akredite edilmemiş bir havayolunun biletleri satılmaz.
  • Ürünlerinizden birini nasıl satınalabilirim?
   Ucanbilet sitesinde şu anda görmekte olduğunuz bütün ürünler satışa hazır haldedir. Yapmanız gereken işlem son derece basit ve tamamen güvenlidir. Tüm yapmanız gereken ekranda sizi yönlendirecek talimatları takip ederek aradığınız ürüne ulaşmak. Satın alma işlemini sadece Visa veya Mastercard kullanarak yapabilirsiz. Bu sitede gösterilen tüm fiyatlar gerçek net fiyatlardır. KDV, Havaalanı Vergileri ve varsa diğer vergiler de net fiyatlarla birlikte açıkça gösterilmiştir. Ucanbilet'ta gizli saklı kötü sürprizlere yer yoktur!
  • Yer olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
   Gideceğiniz şehre hangi uçakların olduğunu, bunların gün ve saatlerini ve bu uçaklarda yer olup olmadığını, hiç bir satın alma taahhütüne girmeden öğrenebilirsiniz. Arama alanına gitmek istediğiniz şehri girerek veya "uçak bileti" butonunu tıkladığınızda sitemiz sizi yönlendirerek bir kaç adımda o şehre hangi havayollarının uçuşların olduğunu, saatlerini, fiyatlarını ve yer olup olmadığını gösterecektir. Şayet bu listede size uygun bir uçuş bulursanız rezervasyon aşamasına geçebilirsiniz. Rezervasyon sonucunda size detaylı güzergah ve fiyat bilgisi verilecektir. Bu aşamada isterseniz biletinizi satın alır, istemezseniz hiç bir taahhüte girmeden rezervasyonu terkedebilirsiniz. Satın alınmayan rezervasyon otomatik olarak iptal edilecektir.
  • Yaptığım işlemlerin güvenceli olduğundan nasıl emin olabilirim?
   Ucanbilet sitesinde yapacağınız tüm işlemlere tamamen güvenlidir. Bunu sadece söylemiyor aynı zamanda taahhüt ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen "güvenlik" bölümünü okuyunuz.
  • Yalnız seyahat edebilir miyim?
   Sitemizde listelenen otel fiyatları çift veya tek kişilik odalar için değişmemektedir. Listelenen otellerde ister tek kişilik ister iki kişilik oda rezervasyonu yapın, ödeyeceğiniz fiyat aynıdır. Tatil paketlerinde gösterilen turlara tek kişi katılmak istediğinizde, genelde sizden "tek kişi farkı" talep edilecektir. Ancak bu farkın ne kadar olduğu yada yüzdesi, her bir tur için farklılık göstermektedir. Sitemizde gösterilen herhangi bir tatil paketi veya tura tek kişi olarak katılmak istiyorsanız E-Posta göndererek bilgi alabilirsiniz.
  • Sadece Visa veya Mastercard mı kullanmalıyım?
   Biz Türkiye'de en yaygın kullanıma sahip Visa ve Mastercard ile elektronik ortamda ödeme kabul ediyoruz. Ancak siz bu iki karttan birine sahip değilseniz ama ürünlerimiz ile ısrarla ilgileniyorsanız Ucanbilet'ta mucizeler tükenmez! Bazı durumlarda teslimat koşullarına bağlı olarak peşin ödeme seçeneği de karşınıza çıkacaktır. Ayrıntılı bilgi için 0 (312) 428 04 00'i arayabilirsiniz.
  • Bu kadar iyi fiyatları nasıl buluyorsunuz?
   İşte bu da bizim sırrımız!? bizler, havayolu şirketleri, otel zincirleri veya diğer satıcılarla hiç bir aracı kullanmadan doğrudan temas kurarak, son dakikada satılmamış olan yerleri sizler adına pazarlık yaparak, en uygun fiyatlarla alıyoruz.
  • Satın aldığım ürünler nasıl elime geçecek?
   Ucanbilet'tan herhangi bir ürün satın aldığınızda hemen bu alışverişi teyid eden bir konfirmasyon numarası alacaksınız. Lütfen konfirmasyon sayfasının yazıcıdan çıktısını alıp saklayınız. Şayet konfirmasyon sayfasında anlaşılamayan yada size yanlış görünen bir bilgi varsa 0 (312) 428 04 00no'lu telefonumuzu arayabilirsiniz. Uçak biletleri satınaldığınız andan itibaren 24 saat içerisinde adresinize özel kuryelerimiz tarafından ulaştırılacaktır. Dilerseniz biletinizi sitemizde belirtilen adreslerimizden de teslim alabilirsiniz. Otel rezervasyonları için size herhangi bir şey teslim edilmeyecektir. Ancak otele vardığınızda otel sizden kredi kartınızı isteyecek ve kartınızdan tahsilatı yapacaktır. Diğer ürünler geliştirildikçe bunların teslim koşulları da bildirilecektir.
  • Siparişim elime geçmezse ne olacak?
   Ucanbilet teslimat sistemi çok iyi organize olmuş bir dağıtım ağına ve kadrosuna sahiptir. Olacağını hiç tahmin etmemekle birlikte, şayet bir teslimat sorunu ile karşılaşırsanız E-Posta atabilir yada 0 (312) 428 04 00no'lu telefonumuzu arayabilirsiniz.
  • Sipariş vermek için sizi telefonla arayabilirmiyim?
   Biz bu siteyi kurarken internet üzerinden alışverişin çok kolay ve eğlenceli olacağını düşündük. Ancak siz sitemizi kullanmakta zorlanıyorsanız lütfen bize bildirin. Şayet işler yolunda gitmediyse veya kuşkularınız varsa tabii ki bizi 0 (312) 428 04 00no'lu müşteri hizmetleri telefonumuzdan arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Servisimiz hafta içi hergün 09:00 - 18:00 arası, Cumartesi günleri ise 09:00 - 13:00 arası hizmetinizde olacaktır.
  • Siparişimi iptal edebilirmiyim?
   Sitemizde sunulan özel fiyatlı tüm ürün ve hizmetler, kredi kartınızı kullanarak satın alındıktan sonra değiştirilemez ve iade edilemezler. Bu konuda herhangi bir esneklik sözkonusu olamayacağı için özür dileriz ama sizler için temin ettiğimiz bu özel fiyatlar sıkı kurallara tabiidir. Özel fiyatlarımız dışında satın aldığınız uçak biletlerinin iadesi, ilgili havayolunun iade kurallarına bağlıdır. Bu bilgileri Seyahat İpuçlarında bulabilirsiniz.
  • Türkiye'de ikamet etmiyorsam ne olacak?
   Şu anda satışa sunduğumuz uçak biletleri sadece Türkiye çıkışlıdır. Yine de seyahatinize Türkiye'den başlayacaksanız, nerede oturursanız oturun bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
  • Size nasıl ulaşabilirim?
   Bize E-Posta atarak yada 0 (312) 428 04 00no'lu telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz.
Her Hakkı Saklıdır © 2008 Kubaba Turizm