Kubaba Turizm'e ait bir hizmet olan 'ucanbilet.com' sitesi aracılığı ile yapacağınız tüm rezervasyon ve bilet işlemlerinde, seçilen havayolu ücreti ile ilgili bütün kurallar gösterilmekte ve siz müşterilerimizden bu kuralları okuyup onaylamaları talep edilmektedir. Sistemimizde rezervasyonlar ancak müşterilerimiz ücret kurallarını okuyup, onayladıkları takdirde yapılabilmektedir.

Müşterilerimiz, sitede verilen bilgilerin doğruluğunu kontrol etmekle bizzat yükümlüdürler. Yolcu'nun bu bilgiler neticesinde uğrayabileceği zararlardan Kubaba Turizm sorumlu tutulamaz. Rezervasyon ile ilgili müşteri bilgilerinin eksik ya da yanlış olmasından kaynaklanabilecek aksaklılar yolcularımızın sorumluluğundadır.

Kubaba Turizm, müşterilerinin seyahatleri konusunda yolcular ile taşıma şirketleri arasında aracı durumundadır. Dolayısı ile, tercih edilen havayoluna ait uçağın önceden ilan edilen saatlerde hareket yerinde bulunmaması, seyahatin vaktinde başlayamaması, gecikmesi, arızalanması, hava muhalefetine uğraması, grev ve halk hareketleri ve Kubaba Turizm'in rolü bulunmayan her türlü gerekçe, olağanüstü hal ve benzeri olaylardan ötürü Kubaba Turizm'e maddi ve manevi sorumluluk yüklenemez.

Kredi kartı ile yapılan ödemeler ile ilgili tüm sorumluklar kullanıcıya aittir. Kullanıcı sistemde gözüken fiyatın kredi kartından çekileceğini kabul etmiş sayılır. Kart ile ilgili herhangi bir aksilik oluşması halinde tüm yasal, maddi ve manevi sorumluluk kullanıcıya aittir. Kubaba Turizm, kart ile ilgili hiçbir problemden sorumlu tutulamaz. Kart ile ilgili bilumum sorumluluk ve yükümlülükler kullanıcıya ait olup, yanlış, geçersiz, çalıntı kart vb. sebeplerden kaynaklanacak tüm zararlar kullanıcıya aittir ve olabilecek hukuki konularda da kullanıcı kendisi sorumludur.

Kubaba Turizm müşteri bilgilerini korumak amacı ile, bankaların da kullanmakta olduğu dijital güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Herhangi bir şekilde bir suç işlenerek Kubaba Turizm'den bu bilgilerin çalınması durumunda, Kubaba Turizm, tüm yasal haklarını kullanmak üzere saklı tutar.

Ürün iadesi ile ilgili olarak Tüketiciyi Koruma Kanunu maddeleri geçerli değildir. Bilet iadesi ve rezervasyon iptali hususunda ilgili havayolu şirketinin,konaklanan otel?in veya araç kiralama şirketi?nin iade hakkındaki kuralları geçerlidir.

İşbu taşıma akdinden doğacak ihtilaflar Türk Kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Ankara Mahkemeleri münhasıran yetkilidir. İhtilaf halinde Kubaba Turizm'in kayıtları geçerlidir.

Her Hakkı Saklıdır © 2008 Kubaba Turizm